Na co dzień student na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Od 2019 roku startuje na Pucharach Polski MTB XCO (kolarstwo górskie), a od sezonu ’26 większy nacisk kładzie się na kolarstwo szosowe.
Najważniejsze osiągnięcia:
- 2 miejsce – Wicemistrz Polski XCO 2025
- 3 miejsce – Drugi wicemistrz Polski XCO 2026
- 1 miejsce – Podwójny akademicki mistrz Polski XCO 2025/2026
- 13 miejsce – Mistrzostwa Polski MU – Wyścig ze startu wspólnego (’25)
- 17 miejsce – Ślężański Mnich (’26)
- 18 miejsce – Kryterium Asów Laguna Beskidów (’26)
- 21 miejsce – Visegrad 4 Bicycle Race – GP Słowacji (’24)
